وزوز زمزمه

نمیدونم شما هم اینطوری هستید یا نه! اخیرا متوجه شدم که در لحظاتی که هیچ کاری ندارم انجام بدم بی اراده شروع میکنم به زمزمه! حالا هر چی میخواد باشه! انگار مهم نیست که چی داری زمزمه میکنی! مهم اینه که صدایی در گوشت بپیچه و یا بهتر بگم صدایی تو مغزت بپیچه! یه لرزش و ارتعاش وزوز مانند!

بارها سعی کردم تا زمزمه نکنم! اما انگار نمیشه و بازم دیدم که گوشم و مغزم پذیرای همون وزوز مزاحمه!

و به این نتیجه رسیدم که این وزوز مزاحم و اجباری شاید صدایی باشه که نمیخواد بذاره تو صدای دلتو بشنوی! نمیخواد بذاره صدای درونتو بشنوی! و نمیخواد بذاره حتی برای یه لحظه شیرینی سکوت رو درک کنی!

لعنت به این دیدار!

لعنت به این دیوار!

لعنت به این آوار...    من زیر آوارم ... 

/ 3 نظر / 7 بازدید
علی پاداش

سلام کم پیدایی در خمر کهن دوست دارم باز پای شرح هاتون بشینم راستی لینکم عوض شده اصلاح کنید. http://apd.ir/hamzamini/news.php

محمد

سلام علی آقای عزیز شما مدتی طولانی ترک دیار کردید و ما رو از شادمانی دیدار چهره دوست داشتنی و همیشه خندان خودتون محروم کردید. انشاالله همیشه شاد باشی و سلامتی برقرار.

حسین

شاید لازم به یادآوری نیست که ریتم گرفتن با انگشتهای دست یا پا، ، خیره شدن و ضرب گرفتن یک آهنگ با زمزمه ذهنی یعنی بدون صدا و حرکت، ضرب گرفتن با ساییدن دندانها روی هم، تکان دادن پا روی پنجه یا پاشنه، پاک کردن دماغ با انگشت و در مواقعی کندن موهای صورت مثلا سبیل و غیره و ذالک همگی میتوانند از مواردی مشابه موضوعی باشند که در متن آمده است.